تدویر مجلس حل مشکلات سیستم تحصیلی در پوهنتون پولی تخنیک کابل

kpu_admin
یکشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۵ - ۱۰:۱۴
تدویر مجلس حل مشکلات سیستم تحصیلی در پوهنتون پولی تخنیک کابل

مجلس با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز یافت.

نخست محترم پوهنوال دیپلوم انجنیرعبدالرشید اقبال رئیس عمومی پوهنتون پولی تخنیک کابل حضور استادان و کارمندان را خیرمقدم گفته و درمورد حل مشکلات و بهبود سیستم تحصیلی این پوهنتون صحبت نمودند همچنان راجع به پالیسی نظام تحصیلی وتطبیق قوانین جاری وضاحت داده  و از نشر بعضی مسایل تخریش کننده در رسانه های اجتماعی که با روحیه اکادمیک مطابقت ندارد یاد آوری نموده و خواستار اجتناب از ان گردیدند و از استادان و کادر های علمی که در خارج از کشور به سر می بردند دعوت نمودند تا دوباره به کشور عودت نموده و مصدر خدمت به کشور خویش گردند و از ایشان استقبال میگردد همچنان از استادان حاضر در مجلس تقاضا نمودند تا نظریات ، پیشنهادات و راهکارهای خود را در مورد بهبود سیستم تحصیلی به هئیت رهبری پوهنتون به طور حضوری یا کتبی ارایه نمایند.

متعاقباً محترم انجنیرزیارمل خطاب نماینده فوق العاده وزارت تحصیلات عالی و معاون مالی و اداری پوهنتون پولی تخنیک کابل صحبت نموده و از مشکلات، کمی و کاستی ها و امکانات دست داشته درسیستم تحصیلی و تلاش برای رفع ان و رسیدن به خود کفایی در شرایط فعلی با امکانات اندک خواستار همکاری صادقانه استادان و منسوبین پوهنتون برای پیشرفت و قرار گرفتن در پهلوی نظام اسلامی را وظیفه هریک از منسوبین این پوهنتون دانستند و از همکاری وزارت تحصیلات عالی در این زمینه اطمینان دادند و همچنان از کارکرد های استادان و منسوبین این پوهنتون تشکر و قدر دانی نمودند.

مطابق اجندا تعدادی از استادان و کارمندان نظریات، پیشنهادات وراه حل مشکلات را به نوبت ارایه نمودند.

مجلس از جانب محترم پوهنوال دیپلوم انجنیرعبدالرشید اقبال رئیس عمومی پوهنتون پولی تخنیک کابل جمع بندی گردید و با دعائیه خیر خاتمه یافت.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۱/۴/۵ - ۱۴:۲۷
Background image

کمیته ژورنال بین المللی و رینکینگ پوهنتون پولی تخنیک کابل تقدیرشد.

محفل با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز یافت.

این محفل که به منظور تقدیر از کمیته ژورنال بین المللی و رینکینگ این پوهنتون برگزارگردیده بود، محترم پوهنوال دیپلوم انجنیرعبدالرشید. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۱ - ۱۴:۳۸
Background image

لابراتوار های دیپارتمنت فزیک پوهنځی الکترو میخانیک پوهنتون پولی تخنیک کابل به بهره برداری سپرده شد

محفل با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز یافت.

لابراتوار های برق و میخانیک دیپارتمنت فزیک پوهنځی الکترومیخانیک این پوهنتون توسط هئیت رهبری پوهنتون پولی تخنیک کابل افتتاح و به بهره. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۳/۲۴ - ۱۲:۴۰
Background image

محترم پوهندوی محمد داود احمدزی بحیث سرپرست پوهنځی الکترومیخانیک معرفی شد.

محفل با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغازیافت.

محفل که به همین منظور در ریاست پوهنځی الکترومیخانیک برگزارگردیده بود، محترم پوهنوال دیپلوم انجنیر عبدالرشید اقبال رئیس عمومی پوهنتون. . .

BACK TO NEWS