اطلاعیه پوهنتون پولی تخنیک کابل

kpu_admin
اطلاعیه پوهنتون پولی تخنیک کابل

پوهنتون قزاق – جرمن تقریباً همه ساله مسابقه یا المپیاد را بخاطر درک از مدیریت همه جانبه منابع آب در سطح محصلان پوهنتون های کشور های آسیای میانه و افغانستان برگزار می کند. از اینکه پوهنتون پولی تخنیک کابل در حدود چهار سال قبل یک تفاهم نامۀ همکاری های اکادمیک در سال 2018 امضاء کرده بود به همین خاطر این پوهنتون با همکاری پوهنتون قزاق - جرمن میزبانی برگزاری دو مسابقه را که در سال 2018 و 2019 به سطح محصلان پوهنتون های افغانستان جهت رشد استعداد های آنها در بخش مدیریت همه جانبه منابع آب به عهده داشت و برنده این مسابقه جهت اشتراک در مسابقات منتطقوی به سطح کشور های آسیای میانه معرفی شده و به کشور قزاقستان سفر نموده بود. اما به نسبت شیوع ویروس COVID-19 در سال های 2020 و2021 این برنامه در این پوهنتون دایر نشد. امسال باردیگر پوهنتون قزاق – جرمن برگزاری مسابقات در موضوع "اهداف توسعه پایدار" یا (SDGs 2, 6, 7, 9, 11, 13,17) تحت سه موضوع مشخص ذیل دایر می نماید:

1. Integrated Water Resources Management and Landscape Management;

2. Climate change and clean energy;

3. Industrialization, Innovation and Infrastructure and Sustainability of Cities and Settlements.

قرار است که این مسابقه بتاریخ اول و دوم ماه جون به میزبانی پوهنتون پولی تخنیک کابل دایر گردد از تمام محصلین پوهنتون های افغانستان در رشته انجنیری منابع آب خواهشمندیم تا در این پروسه اشتراک نمایند.

جهت ثبت نام در این پروسه به لینگ ذیل رجوع نمائید.

https://forms.gle/dHhNUvrMPfJ3t46P9

آخرین اطلاعیه ها

پنجشنبه ۱۴۰۳/۲/۱۳ - ۱۱:۶
Background image

اطلاعیه

آغاز صنوف تقویتی زبان روسی.

یکشنبه ۱۴۰۳/۲/۹ - ۱۱:۵۶
Background image

اطلاعیه ورزشي!

قرار است آمریت امور ورزشی مطابق به جدول تعیین شده برگزاری مسابقات در سال ۱۴۰۳ و به منظور رشد استعداد های ورزشی و انتخاب ورزشکاران نخبه به تیم منتخب کرکت پوهنتون پولی تخنیک کابل، کمپ . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۲/۴ - ۱۳:۰
Background image

اطلاعیه ورزشی

قرار است آمریت امور ورزشی پوهنتون پولی تخنیک کابل مطابق به جدول تعین شده برگزاری مسابقات درسال 1403 و به منظور رشد استعداد های ورزشی و انتخاب ورزشکارن نخبه به تیم منتخب فوتسال پوهنتون . . .

بازگشت به اطلاعیه ها