د کابل پولی تخنیک پوهنتون خبرتیا

kpu_admin
د کابل پولی تخنیک پوهنتون خبرتیا

پوهنتون قزاق – جرمن تقریباً همه ساله مسابقه یا المپیاد را بخاطر درک از مدیریت همه جانبه منابع آب در سطح محصلان پوهنتون های کشور های آسیای میانه و افغانستان برگزار می کند. از اینکه پوهنتون پولی تخنیک کابل در حدود چهار سال قبل یک تفاهم نامۀ همکاری های اکادمیک در سال 2018 امضاء کرده بود به همین خاطر این پوهنتون با همکاری پوهنتون قزاق - جرمن میزبانی برگزاری دو مسابقه را که در سال 2018 و 2019 به سطح محصلان پوهنتون های افغانستان جهت رشد استعداد های آنها در بخش مدیریت همه جانبه منابع آب به عهده داشت و برنده این مسابقه جهت اشتراک در مسابقات منتطقوی به سطح کشور های آسیای میانه معرفی شده و به کشور قزاقستان سفر نموده بود. اما به نسبت شیوع ویروس COVID-19 در سال های 2020 و2021 این برنامه در این پوهنتون دایر نشد. امسال باردیگر پوهنتون قزاق – جرمن برگزاری مسابقات در موضوع "اهداف توسعه پایدار" یا (SDGs 2, 6, 7, 9, 11, 13,17) تحت سه موضوع مشخص ذیل دایر می نماید:

1. Integrated Water Resources Management and Landscape Management;

2. Climate change and clean energy;

3. Industrialization, Innovation and Infrastructure and Sustainability of Cities and Settlements.

قرار است که این مسابقه بتاریخ اول و دوم ماه جون به میزبانی پوهنتون پولی تخنیک کابل دایر گردد از تمام محصلین پوهنتون های افغانستان در رشته انجنیری منابع آب خواهشمندیم تا در این پروسه اشتراک نمایند.

جهت ثبت نام در این پروسه به لینگ ذیل رجوع نمائید.

https://forms.gle/dHhNUvrMPfJ3t46P9

نوي اعلانونه

یکشنبه ۱۴۰۱/۳/۱ - ۱۱:۱۵
Background image

د کابل پولی تخنیک پوهنتون خبرتیا

د کابل پولي تخنیک پوهنتون محصلانو ته خبر ورکول کیږي چې، د دغه پوهنتون د محصلانو د خدمتونو د انسجام آمریت په نظر کې لري چې، په لاندې مضامینو او برناموکې لکه

قرائت او تجوید، ریاضي، کیمیا . . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۳/۱ - ۹:۵۰
Background image

د کابل پولی تخنیک پوهنتون خبرتیا

پوهنتون قزاق – جرمن تقریباً همه ساله مسابقه یا المپیاد را بخاطر درک از مدیریت همه جانبه منابع آب در سطح محصلان پوهنتون های کشور های آسیای میانه و افغانستان برگزار می کند. از اینکه . . .

Back to announcements