اطلاعیه ورزشي!

kpu_admin
photo

قرار است آمریت امور ورزشی مطابق به جدول تعیین شده برگزاری مسابقات در سال ۱۴۰۳ و به منظور رشد استعداد های ورزشی و انتخاب ورزشکاران نخبه به تیم منتخب کرکت پوهنتون پولی تخنیک کابل، کمپ تمریناتی کرکت را برای ورزشکاران و علاقمندان کرکت برگزار نماید و در نهایت بازیکنان نخبه را به تیم منتخب کرکت پوهتنون پولی تخنیک کابل انتخاب نماید.
بنا از تمام بازیکنان کرکت که علاقمند به اشتراک در کمپ تمریناتی و انتخاب شدن به تیم منتخب کرکت پوهنتون پولی تخنیک میباشند میتوانند برای جهت اخذ فورم ثبت نام ورزشکاران و معلومات بیشتر، از تاریخ ۸ ثور ۱۴۰۳ الی ۱۵ ثور ۱۴۰۳ از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ ظهر به آمریت امور ورزشی تشریف بیاورند. قابل یادآوریست که تاریخ ۱۵ ثور آخرین روز توزیع فورم ثبت نام ورزشکاران میباشد و به هیچ عنوان بعد از موعد تعیین شده فورم توزیع نمیگردد.

آخرین اطلاعیه ها

پنجشنبه ۱۴۰۳/۲/۱۳ - ۱۱:۶
Background image

اطلاعیه

آغاز صنوف تقویتی زبان روسی.

یکشنبه ۱۴۰۳/۲/۹ - ۱۱:۵۶
Background image

اطلاعیه ورزشي!

قرار است آمریت امور ورزشی مطابق به جدول تعیین شده برگزاری مسابقات در سال ۱۴۰۳ و به منظور رشد استعداد های ورزشی و انتخاب ورزشکاران نخبه به تیم منتخب کرکت پوهنتون پولی تخنیک کابل، کمپ . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۲/۴ - ۱۳:۰
Background image

اطلاعیه ورزشی

قرار است آمریت امور ورزشی پوهنتون پولی تخنیک کابل مطابق به جدول تعین شده برگزاری مسابقات درسال 1403 و به منظور رشد استعداد های ورزشی و انتخاب ورزشکارن نخبه به تیم منتخب فوتسال پوهنتون . . .

بازگشت به اطلاعیه ها