معرفی آمر مرکز انکشاف مسلکی (PDC) و محترم آمر تحقیقات علمی پوهنتون پولی تخنیک کابل:

kpu_admin
جمعه ۱۳۹۹/۹/۲۱ - ۱۳:۱۸
معرفی آمر مرکز انکشاف مسلکی (PDC)  و محترم آمر تحقیقات علمی پوهنتون پولی تخنیک کابل:

 

محترم پوهنمل محمدیونس وفا بحیث آمر مرکز انکشاف مسلکی (PDC)  و محترم پوهنیار محمدعلی الطاف بحیث آمر تحقیقات علمی پوهنتون پولی تخنیک کابل به تاریخ 17/9/1399 رسما"معرفی گردیدند.

محترم پوهنوال دیپلوم انجنیر عبدالرشید اقبال رئیس عمومی پوهنتون پولی‌تخنیک کابل محترم پوهنمل محمدیونس وفا را بحیث آمر مرکز انکشاف مسلکی (PDC) و محترم پوهنیار محمدعلی الطاف را بحیث آمر تحقیقات علمی این پوهنتون معرفی نمودند.

معرفی آمر مرکز انکشاف مسلکی (PDC)  و محترم آمر تحقیقات علمی پوهنتون پولی تخنیک کابل:

نخست رئیس عمومی پوهنتون پولیتخنیک کابل تشریف‌آوری اساتیدمحترم،کارمندان وسایرحضار گرامی را در محفل معرفی ایشان خیر مقدم گفته و مسؤلیت‌های جدید را برای هریک از استادان محترم تبریک وتهنیت عرض نمود، و از خداوند متعال برای شان در اجرای بهتر امور محوله موفقیت های مزید آرزو نموده و یادآور گردیدند که برای پیشبرد واجرای امورمتذکره هیچ نوع امتیاز مادی وجود نداشته کاملاً رضا کارا نه و داوطلبانه می‌باشد که این دو استاد جوان ازعهده‌ این مسؤلیت بزرگ به خوبی ‌برمی‌آیند که ازطرف استادان فوق الذکر با کمال صداقت و پیشانی گشاده پذیرفته شد.

رئیس عمومی پوهنتون پولی تخنیک کابل افزود، استادان محترم  باخلاقیت و ابتکار که دارند می‌توانند در راستاری بهبود و رونق مرکز انکشاف مسلکی و تحقیقات علمی این کانون علمی معتبر گام های موثر و مفید بردارند.

در ادامه محترم پوهنوال دکتور امان‌الله فقیری رئیس پوهنحی ساختمانی، استادان متذکره را از جمله مهره‌های فعال و کلیدی پوهنتون عنوان کرد و یادآور شد که مایان برای تسریع روند انکشاف مسلکی و تحقیق در پوهنتون با ایشان همکار خوب بوده و از هیچ نوع تلاش در زمینه دریغ نخواهیم کرد.

متعاقباً محترم پوهنمل محمدیونس وفا آمر جدید مرکز انکشاف مسلکی (PDC) پوهنتون از اعتماد هیئت رهبری به ویژه رئیس عمومی پوهنتون ابراز سپاس وامتنان نمود و وعده سپردند که برای عملی‌سازی امور محوله برنامه‌های جامع و موثر را در نظر دارد که باهمکاری مقام محترم ریاست وسایر استادان تطبیق خواهدگردید.

معرفی آمر مرکز انکشاف مسلکی (PDC)  و محترم آمر تحقیقات علمی پوهنتون پولی تخنیک کابل:

محترم وفا افزود که مرکز انکشاف مسلکی (PDC) از جمله بخشهای مهم و اساسی این نهاد علمی بوده و مصمم است که با تمام سعی وتلاش این بخش را به شکل بهتر و خوبتر مدیریت نماید تا رونق و جهش قابل ملاحظه در سطح پوهنتون به وجود آید.

سپس محترم پوهنیار محمدعلی الطاف آمر جدید تحقیقات علمی این پوهنتون از اعتماد هیئت رهبری به ویژه جناب رئیس عمومی پوهنتون پولی تخنیک کابل قدردانی نموده و متعهد شد که از تمام امکانات و تجارب خویش  برای رسیدن به اهداف اداره سعی وتلاش خواهد نمود .

معرفی آمر مرکز انکشاف مسلکی (PDC)  و محترم آمر تحقیقات علمی پوهنتون پولی تخنیک کابل:

در پایان هیئت رهبری، استادان و کارمندان پوهنتون پولی تخنیک کابل ذوات فوق را رسماً به سمت‌های شان معرفی کرده و از بارگاه خداوند متعال توفیقات مزید را در امور محوله آنها تمنا نمودند.

معرفی آمر مرکز انکشاف مسلکی (PDC)  و محترم آمر تحقیقات علمی پوهنتون پولی تخنیک کابل:معرفی آمر مرکز انکشاف مسلکی (PDC)  و محترم آمر تحقیقات علمی پوهنتون پولی تخنیک کابل:معرفی آمر مرکز انکشاف مسلکی (PDC)  و محترم آمر تحقیقات علمی پوهنتون پولی تخنیک کابل:معرفی آمر مرکز انکشاف مسلکی (PDC)  و محترم آمر تحقیقات علمی پوهنتون پولی تخنیک کابل:

 

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۰/۱/۲۳ - ۹:۴۹
Background image

روز جهانی جیولوجیستان

از روز جهانی جیولوجیستان در پوهنتون پولی تخنیک کابل به همکاری وزارت محترم معادن و پترولیم تجلیل به عمل آمد.

دوشنبه ۱۴۰۰/۱/۹ - ۱۰:۱۲
Background image

محترمه پوهنیار بانو فرشته حنیف به حیث رئیس پوهنحی کمپیوتر ساینس معرفی شد

محفلِ باشکوه به مناسبت معرفی محترم پوهنیار فرشته حنیف به حیث رئیس پوهنحی کمپیوتر ساینس پوهنتون پولی‌تخنیک کابل در تالار IT باحضور رئیس عمومی پوهنتون، معاونان پوهنتون، آمران دیپارتمنت‌ها. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱/۳ - ۱۵:۲
Background image

افغانستان درآرزوی صلح

تحت عنوان افغانستان درآرزوی صلح محفل نظرخواهی درمورد طرح پیشنهادی دولت امریکا برای افغانستان درگردهمای هئیت رهبری، استادان، کارمندان و محصلان پوهنتون پولی تخنیک کابل درتالارتعمیرآی تی. . .

BACK TO NEWS