سیمینار آموزشی چهارچوب برنامه علمی تضمین کیفیت و اعتبار دهی در پوهنتون پولی تخنیک کابل خاتمه یافت

kpu_admin
چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۰ - ۱۱:۵۲
image

این سیمینار که از سوی ریاست تضمین کیفیت و اعتبار دهی وزارت محترم تحصیلات عالی با همکاری پوهنتون پولی تخنیک کابل برای هئیت رهبری و مسولین این پوهنتون، پوهنتون خصوصی کاردان، پوهنتون خصوصی خاتم النببین و پوهنتون خصوصی کاتب راه اندازی گردیده بود به مدت چهار روز ادامه داشت و الیوم سه شنبه مورخ (03 )محرم الحرام سال (1446 ه-ق) خاتمه یافت.
در این سیمینار در مورد حفظ و تطبیق سند اعتبار دهی تضمین کیفیت، تطبیق معیار های یازده گانه و مستند سازی اسناد به مسولین پوهنتون ها توسط سه تن از استادان هریک محترم پوهنمل امین احمد زی، محترم پوهنمل قدرت الله ځواک و محترم تسنیم کاویان پرزنتیشن رهنمودی ریاست تضمین کیفیت و اعتبار دهی وزارت تحصیلات عالی ارائه گردید.
قابل یاد آوریست که در روز آخر این سیمینار روسای پوهنتون ها، معاونین، روسای پوهنځی ها، استادان، کارمندان اداری و مدیران تدریسی حضور داشتند و موفقانه خاتمه یافت.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۰ - ۱۱:۵۲
Background image

سیمینار آموزشی چهارچوب برنامه علمی تضمین کیفیت و اعتبار دهی در پوهنتون پولی تخنیک کابل خاتمه یافت

این سیمینار که از سوی ریاست تضمین کیفیت و اعتبار دهی وزارت محترم تحصیلات عالی با همکاری پوهنتون پولی تخنیک کابل برای هئیت رهبری و مسولین این پوهنتون، پوهنتون خصوصی کاردان، پوهنتون خصوصی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۰ - ۱۱:۴۸
Background image

ورکشاپ آشنایی با روش های تدریس برای اساتید جدیدالتقرر در پوهنتون پولی تخنیک کابل آغاز گردید

ورکشاپ با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز یافت.
این ورکشاپ که به منظور آشنایی با روش های تدریس برای استادان جدید التقرر از سوی آمریت انکشاف مسلکی استادان دایر گردیده بود، در آن محترم. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۴/۱۸ - ۱۵:۶
Background image

سیمینار آموزشی چهارچوب و برنامه های علمی تضمین کیفیت و اعتبار دهی در پوهنتون پولی تخنیک

سیمینار با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز یافت.
این سیمینار که از سوی ریاست تضمین کیفیت و اعتبار دهی وزارت تحصیلات عالی به منظور تطبیق و حفظ سند اعتبار دهی دایر گردیده بود در آن. . .

BACK TO NEWS