سیمینار آموزشی تطبیق سیستم مدیریتی و معلوماتی وزارت تحصیلات عالی در پوهنتون پولی تخنیک کابل افتتاح گردید

kpu_admin
یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۳ - ۱۲:۴۷
PHOTO

سیمینار با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز یافت.
در محفل افتتاحیه این سیمینار هئیت رهبری پوهنتون پولی تخنیک کابل، روسای پوهنځی ها، آمرین دیپارتمنت ها، استادان و مدیران تدریسی اشتراک نموده بودند.
نخست محترم انجنیر سردار ولی صالحی سر پرست ریاست عمومی پوهنتون پولی تخنیک کابل راه اندازی ورکشاپ آموزشی تطبیق سیستم مدیریتی و معلوماتی را که یک ابتکار جدید و کاربردی برای بهبود پروسه کاری پوهنځی ها بوده و زمینه ایجاد سهولت در ادارات میباشد مفید و ارزشمند دانستند.
موصوف از همه مسولین تقاضا نمودند تا جهت حل مشکلات تخنیکی موجود اقدام نموده و این سیستم را به طور کامل در امور کاری خویش پیاده نمایند.
محترم صالحی اشتراک همه مسولین را در این ورکشاپ ضروری دانسته و جهت تطبیق سیستم متذکره وعده همکاری همه جانبه ارائه نمودند.
متعاقبا محترم پوهندوی محمد یونس وفا آمر انکشاف مسلکی استادان پوهنتون پولی تخنیک کابل حضور همه را خیر مقدم گفته و در مورد آجندای برنامه متذکره معلومات مفصل ارائه نمودند.
در ادامه محترمان هریک پوهنیار محمد ضمیر احمدزی و نامزد پوهنیار اقبال علی سلطانی پرزنتیشن خویش را که در مورد تطبیق سیستم مدیریتی و معلوماتی آماده نموده بودند برای اشتراک کننده گان ارائه نمودند.
قابل یاد اوریست که این سیمینار با همکاری آمریت انکشاف مسلکی استادان پوهنتون پولی تخنیک کابل برنامه ریزی گردیده و مدت چهار روز ادامه خواهد داشت.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۰ - ۱۱:۵۲
Background image

سیمینار آموزشی چهارچوب برنامه علمی تضمین کیفیت و اعتبار دهی در پوهنتون پولی تخنیک کابل خاتمه یافت

این سیمینار که از سوی ریاست تضمین کیفیت و اعتبار دهی وزارت محترم تحصیلات عالی با همکاری پوهنتون پولی تخنیک کابل برای هئیت رهبری و مسولین این پوهنتون، پوهنتون خصوصی کاردان، پوهنتون خصوصی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۰ - ۱۱:۴۸
Background image

ورکشاپ آشنایی با روش های تدریس برای اساتید جدیدالتقرر در پوهنتون پولی تخنیک کابل آغاز گردید

ورکشاپ با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز یافت.
این ورکشاپ که به منظور آشنایی با روش های تدریس برای استادان جدید التقرر از سوی آمریت انکشاف مسلکی استادان دایر گردیده بود، در آن محترم. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۴/۱۸ - ۱۵:۶
Background image

سیمینار آموزشی چهارچوب و برنامه های علمی تضمین کیفیت و اعتبار دهی در پوهنتون پولی تخنیک

سیمینار با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز یافت.
این سیمینار که از سوی ریاست تضمین کیفیت و اعتبار دهی وزارت تحصیلات عالی به منظور تطبیق و حفظ سند اعتبار دهی دایر گردیده بود در آن. . .

BACK TO NEWS