اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد

kpu_admin
photo

لطف فرموده مضمون ذیل را یک مرتبه از طریق رادیو وجریده نشرنماید .
بدینوسیله به تاسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود ، پوهنتون پولی تخنیک کابل در نظر دارد قرارداد تهیه وتدارک پروژه تجهیزات و وسایل لابراتواری برنامه دوکتورا جیوساینس با گرایش صنایع کیمیاوی پــوهنځی جیولوجی و معادن و پــوهنځی جیو ماتیک کدستر برای سال 1402 دارای شماره ارتباطی (MOHE/KPU/G/ 118/NCB) به شرکت خدمات لوژستیکی سراج ظهیر دارنده جواز نمبر (69500)آدرس مرکز میدان شهرمیدان وردگ - ا فغانستان را به قیمت مجموعی مبلغ (12975800) دوازده میلیون و نه صد و هفتاد و پنج هزار و هشت صد افغانی اعطا ء نماید.
اشخاص حقیقی و حکمی که هرگونه اعتراض در زمینه داشته باشند ، می توانند اعتراض خویش را از تاریخ نشر این اعلان الی هفت روز تقویمی طورکتبی توام با دلایل آن به ریاست پوهنتون پولی تخنیک کابل واقع کارته مامورین ناحیه پنجم ،کابل ،افغانستان وفق احکام ماده پنجاهم قانون تدارکات ارایه نماید .
این اطلاعیه به معنی عقد قرارداد نبوده و الی تکمیل میعاد فوق الذکروطی مراحل قانونی بعدی ، قرارداد منعقد نخواهد شد.

آخرین اطلاعیه ها

پنجشنبه ۱۴۰۳/۲/۱۳ - ۱۱:۶
Background image

اطلاعیه

آغاز صنوف تقویتی زبان روسی.

یکشنبه ۱۴۰۳/۲/۹ - ۱۱:۵۶
Background image

اطلاعیه ورزشي!

قرار است آمریت امور ورزشی مطابق به جدول تعیین شده برگزاری مسابقات در سال ۱۴۰۳ و به منظور رشد استعداد های ورزشی و انتخاب ورزشکاران نخبه به تیم منتخب کرکت پوهنتون پولی تخنیک کابل، کمپ . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۲/۴ - ۱۳:۰
Background image

اطلاعیه ورزشی

قرار است آمریت امور ورزشی پوهنتون پولی تخنیک کابل مطابق به جدول تعین شده برگزاری مسابقات درسال 1403 و به منظور رشد استعداد های ورزشی و انتخاب ورزشکارن نخبه به تیم منتخب فوتسال پوهنتون . . .

بازگشت به اطلاعیه ها