ورکشاپ آشنایی با روش های تدریس برای اساتید جدیدالتقرر در پوهنتون پولی تخنیک کابل آغاز گردید

kpu_admin
چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۰ - ۱۱:۴۸
image

ورکشاپ با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز یافت.
این ورکشاپ که به منظور آشنایی با روش های تدریس برای استادان جدید التقرر از سوی آمریت انکشاف مسلکی استادان دایر گردیده بود، در آن محترم انجنیر سردار ولی صالحی سرپرست ریاست عمومی پوهنتون پولی تخنیک کابل، معاونین، روسای پوهنځی ها و استادان اشتراک داشتند.
نخست محترم انجنیر سردار ولی صالحی سرپرست ریاست عمومی پوهنتون پولی تخنیک کابل اشتراک استادان را در این ورکشاپ خیر مقدم گفته و از آمریت انکشاف مسلکی استادان بابت برگزاری ورکشاپ متذکره ابراز تشکر و قدر دانی نمودند.
محترم صالحی آموزش را برای هر فرد ضروری دانسته و استادان جدید التقرر را تشویق نمودند تا به دروس این ورکشاپ آموزشی توجه جدی داشته و از اندوخته های شان جهت تدریس بهتر برای محصلان استفاده اعظمی نمایند، موصوف در زمینه، همکاری همه جانبه هئیت رهبری پوهنتون پولی تخنیک کابل را ابراز نمودند.
متعاقبا محترم پوهندی محمد یونس وفا آمر انکشاف مسلکی استادان پوهنتون پولی تخنیک کابل پیرامون موضوع و محتوای ورکشاپ به اشتراک کننده گان معلومات مفصل ارائه نمودند.
قابل یاد آوریست که این ورکشاپ در دو دور برای 60 تن استادان جدید التقرر تدریس گردیده، و دروس ورکشاپ متذکره از سوی محترم پوهاند محمد نذیر نجابی رئیس پوهنځی ساختمان های ترانسپورتی این پوهنتون به پیش برده خواهد شد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۰ - ۱۱:۵۲
Background image

سیمینار آموزشی چهارچوب برنامه علمی تضمین کیفیت و اعتبار دهی در پوهنتون پولی تخنیک کابل خاتمه یافت

این سیمینار که از سوی ریاست تضمین کیفیت و اعتبار دهی وزارت محترم تحصیلات عالی با همکاری پوهنتون پولی تخنیک کابل برای هئیت رهبری و مسولین این پوهنتون، پوهنتون خصوصی کاردان، پوهنتون خصوصی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۰ - ۱۱:۴۸
Background image

ورکشاپ آشنایی با روش های تدریس برای اساتید جدیدالتقرر در پوهنتون پولی تخنیک کابل آغاز گردید

ورکشاپ با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز یافت.
این ورکشاپ که به منظور آشنایی با روش های تدریس برای استادان جدید التقرر از سوی آمریت انکشاف مسلکی استادان دایر گردیده بود، در آن محترم. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۴/۱۸ - ۱۵:۶
Background image

سیمینار آموزشی چهارچوب و برنامه های علمی تضمین کیفیت و اعتبار دهی در پوهنتون پولی تخنیک

سیمینار با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز یافت.
این سیمینار که از سوی ریاست تضمین کیفیت و اعتبار دهی وزارت تحصیلات عالی به منظور تطبیق و حفظ سند اعتبار دهی دایر گردیده بود در آن. . .

BACK TO NEWS