مسابقه المپیاد آموزشی ( در مورد اهداف توسعه پایدار ) از طرف پوهنتون قزاق- جرمن با میزبانی پوهنتون پولی تخنیک کابل برگزار گردید

kpu_admin
شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۹ - ۱۰:۴۷
image

محفل با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز یافت.
نخست محترم حافظ انجنیر عنایت الله رحیمی معاون امور محصلان پوهنتون پولی تخنیک کابل حضور محصلان را خوش آمدید گفته و برای محصلان در این المپیاد آرزوی موفقیت نمودند.
همچنان الیکسی کوبیژف رئیس انرژی و اقلیم سبز پوهنتون قزاق- جرمن و ابایلخان سلطانیوف هماهنگ کننده علمی پوهنتون قزاق- جرمن در مورد این المپیاد معلومات همه جانبه ارائه نمودند.
در ادامه محترم پوهنیار دیپلوم انجنیر محمد حامد عمر رئیس پوهنځی انجنیری آب و محیط زیست پوهنتون پولی تخنیک کابل در مورد محتوای المپیاد متذکره معلومات مفصل ارایه نموده و برای محصلان در این المپیاد آرزوی کامیابی نمودند.
قابل یاد آوریست که این المپیاد به سطح ملی میباشد که در کشور های افغانستان قزاقستان، قرغزستان، ازبکستان ،تاجکستان، ترکمنستان و منگولیا( مغولستان ) با هدف شناسایی با استعداد ترین متخصصان و محصلان جوان برگزار میگردد، که مرحله اول آن در افغانستان با میزبانی و همکاری پوهنتون پولی تخنیک کابل برگزار گردید و در برنامه متذکره محصلان رشته های مرتبط به آب و محیط زیست پوهنتون های مختلف کشور به شکل حضوری و انلاین اشتراک نموده بودند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۳ - ۱۲:۵۳
Background image

جلسه کمیته فرهنگی پوهنتون پولی تخنیک کابل دایر گردید

جلسه با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز یافت.
این جلسه به منظور انسجام و هماهنگی فعالیت های کمیته های فرعی پوهنځی ها و کمیته اصلی فرهنگی پوهنتون دایر گردید.
نخست محترم ارسلا مفتون. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۳ - ۱۲:۴۷
Background image

سیمینار آموزشی تطبیق سیستم مدیریتی و معلوماتی وزارت تحصیلات عالی در پوهنتون پولی تخنیک کابل افتتاح گردید

سیمینار با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز یافت.
در محفل افتتاحیه این سیمینار هئیت رهبری پوهنتون پولی تخنیک کابل، روسای پوهنځی ها، آمرین دیپارتمنت ها، استادان و مدیران تدریسی اشتراک. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۲ - ۸:۳۸
Background image

سیمینار آموزشی ( خلص سوانح نویسی ) برای محصلان پوهنتون پولی تخنیک کابل دایر گردید

سیمینار با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز یافت.
نخست محترم سید عین الله هاشمی آمر انسجام خدمات محصلان پوهنتون پولی تخنیک کابل حضور محصلان را در این سیمینار خیر مقدم گفته، در مورد. . .

BACK TO NEWS